ALMANCA YETKİLİ SINAV MERKEZİ

1-Yabancı dil öğrenirken en büyük sıkıntı konuşma güçlüğüdür. Avrupa Dil Kültür Merkezinde Türk asıllı Alman öğretmenler ve üniversitelerde çalışan öğretmenler eğitim vermektedir. Bu nedenle öğrendiğiniz her kelimeyi tan bir Alman telaffuzuyla duyar ve öğrenirsiniz.
2- Diğer Almanca kurslarında hemen hiç dinleme yaptırılmamaktadır. Kurslarımızda daha ilk dersten itibaren her konuyu öğrenirken dinlemelerini de yaptırırız. Böylece Almanca kağıt üstünde kalmaz aynı zamanda aktif kullanacağınız ve bir Almanla konuştuğunuzda öğrendiğiniz her kelimeyi anlayacağınız bir dil haline dönüşür.
3- Artık dünyada yabancı dil eğitiminin geçerliliği Avrupa Dil Komisyonunun belirlediği çerçeveye göre ölçülmektedir. Bu nedenle Almanca kurslarımızda kurlarımız ve seviyeleri tamamıyla bu çerçevede verilmektedir. Eskiden 20 saatte sadece 10 tane fiilin çekiminin verildiği kursların modası geçmiştir. Şimdi çok farklı yöntemlerle günlük hayatta kullanabileceğiniz şekilde Almancayı öğretmekteyiz. İlk kurdan itibaren Almancayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Edat nedir?, zarf nedir? gibi sadece dilbilgisine dayalı bir eğitimle vakit kaybetmek yerine drama yöntemiyle Almanca öğrenirsiniz.
4- Anadolu yakasında bünyesinde en çok Almanca öğretmeni olan ve uzman öğretmen kadrosuyla Almanca konusunda tek isim olan şirketimiz bir Almanca merkezi olarak yıllardır hizmet vermektedir.
5- Kurslarımıza düzenli devam edip başarıyla bitiren öğrencilerimize M.E.B onaylı sertifika verilmektedir.
6- Dileyen her öğrencimiz eğer Almancayı yurtdışında kullanmak veya uluslararası bir Almanca sertifikası almak istiyorlarsa Avrupa Dil Kültür Merkezi olarak Ösd ve Goethe sertifikası sınavlarına hazırlık yapan tek Almanca kursuyuz. Başarı oranımız % 100.

ALMANCA AİLE BİRLEŞİMİ KURSU KALKTIMI

ALMANYA VİZE SINAVI

ALMANYA AİLE BİRLEŞİMİ KANUNU 2017

A1 ALMANCA SINAVI

Almanya aile birleşimi için A1 düzeyinde Almanca dil sertifikası zorunluluğu devam etmektedir. Avrupa ülkelerinde vize muafiyeti sadece bazı meslek gurupları için kapıda vize almak üzere düzenlenmiştir. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.